Pokřtili jsme publikace

Více než 1 rok – 16 zahraničních osobností – 14 českých designérů a odborníků – 17 přednášek – 5 workshopů – 5 měst – 2 publikace.

 

BUDOUCNOST DESIGNU & CO TO JE, DESIGN A VÝZKUM
THE FUTURE OF DESIGN & WHAT IS IT, DESIGN AND RESEARCH

 

Oslavili jsme zakončení projektu Budoucnost designu křtem hned 2 publikací, které reflektují více než 1 rok spolupráce s 16 zahraničními odborníky, které se v minulém roce podařilo přivézt do Čech, aby zde představili svůj úhel pohledu na budoucnost designu, společně diskutovali a vedli workshopy se studenty.

 

Utekla vám některá z přednášek nebo byste jen chtěli mít při ruce to nejdůležitější, co na nich bylo zmíněno, hezky pohromadě v jedné publikaci? Pak je pro vás kniha BUDOUCNOST DESIGNU / THE FUTURE OF DESIGN, která představuje souhrn toho nejdůležitějšího doplněné o mnoho dalších příkladů a textů. Elektronická verze ke stažení ZDE.

 

Pokud se ptáte, co si představit pod spojením designu a výzkumu, z jakých oblastí může design vycházet nebo jaké ovlivnit? To vše a mnohem více naleznete v doprovodné publikaci CO TO JE, DESIGN A VÝZKUM / WHAT IS IT, DESIGN AND RESEARCH formou rozhovorů s 6 hosty projektu, kteří na téma pohlížejí z různých pozic. Elektronická verze ke stažení ZDE.

 

KŘEST PUBLIKACÍ proběhl 13.6.2016 od 18:00 v GALERII CZECHDESIGN.